CFA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CFA forum

Dobrodosli na CFA forum.


You are not connected. Please login or register

Prijedlozi

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Prijedlozi Empty Prijedlozi sub tra 30, 2011 6:16 pm

Gost


Gost

Nisam pronasao nigdje temu pa sam otvorio novu, ako ima negdje premjestite!

Prijedlog oko dijeljenja kruha:
Postoji lista clanova sa linkovima, i bilo bi najjednostavnije i najpravednije da vlasnik firme podjeli kruh radnicima koji su odradili kod njega.

Isto tako sa wep-om, na dan kad je neka bitka podjeli se svim clanovima. Basketball

2Prijedlozi Empty Odgovor !!! uto svi 03, 2011 5:07 pm

matija1995

matija1995
Voditelj
Voditelj

Vrijedan pažnje prijedlog !!!
Sviđa mi se prijedlog no malo teže ga je odraditi jer neki članovi nemaju food ili wep firme kod sebe a vlasnici su firmi tamo gdje rade naši članovi.
Možda će se to moći onog trenutka kad admin napokon napravi najavljivane izmjene oko ekonomije pa će biti lakše pratiti što se zbiva.
Svaka čast i probat ćemo to na neki način izvesti.

3Prijedlozi Empty Chati i aktivnost pet svi 13, 2011 10:39 pm

Gost


Gost

Koliko sam shvatio nemamo određeno vrijeme za podijelu! Stoga predlažem da se uvede sastanak u 9 ili 8 (uopće nije bitno) te tada se dijeli!
I da dijele dvije tri osobe (samo one) i ako netko nemože doči na sastanak neka mu se podijeli prije ali neka se uvede u evidenciju

4Prijedlozi Empty Re: Prijedlozi pon svi 16, 2011 1:32 pm

crazy carnivore



ma to sam ja predlozio pred mjesec dana pa nista

5Prijedlozi Empty ODGOVOR :) pon svi 16, 2011 5:03 pm

zxl_cro

zxl_cro
Voditelj
Voditelj

Hvala na prijedlogu ali smo takav nacin djeljenja imali u pocetku pa stvari nisu najbolje funkcionirale. Zato je dogovoreno slijedece:
Ujutro wep dijeli Matija1995 a navecer zxl_cro..za kruh su tu jos tajchi, milic, crazy (po novom)
Na kanalu je uvijek netko od tih ljudi i dosada je svatko tko se pojavio na kanalu mogao traziti wep i food i uredno ga dobiti.
Pojedinacno ne saljemo nikome. Bit postrojbe je u tome da budemo aktivni i da se bar nakratko svi pojave na kanalu i zatraze opremu. Nadam se da ste zadovoljni odgovorom. pozz Smile

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.