CFA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CFA forum

Dobrodosli na CFA forum.


You are not connected. Please login or register

Skupljanje novca, dijeljenje i za kraj dijagram koji pokazuje kako to ide u krug

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

majmun123456789

majmun123456789
Admin
Admin

1. Skupljanje novaca od svih clanova C.F.A

Skupljanje novca, dijeljenje i za kraj dijagram koji pokazuje kako to ide u krug Unledtog

Ispravak : 24 igraca X 1.10 golda = 26.40 golda

2. Rasporedivanje novaca prema potrebama postrojbe

Skupljanje novca, dijeljenje i za kraj dijagram koji pokazuje kako to ide u krug Unled1nwn

3. Dijagram koji pokazuje kako sve to kruzi u krug

Skupljanje novca, dijeljenje i za kraj dijagram koji pokazuje kako to ide u krug Unled2hl

gledajte po ovom mojem ovom dijagramu i to mi mjesecno zaradimo 14.4 golda+ostale valute koje nam netrebaju godisnje je to 172.8 golda, kada dijelimo na 3 dijela po 33% to je 4.752 golda mjescno za firme, opremu i igrace kojima je to potrebno u godini je to 57.024 golda za svaku od te 3 nazovimo tako rubrike...po meni se to isplati


Molim da svi iznesete misljenje o ovome i kazete slazete li se ili ne.

Vas monkey



Zadnja promjena: majmun123456789; pon svi 09, 2011 11:38 am; ukupno mijenjano 1 put.

https://erepublik-cfa-hr.forumcroatian.com

2Skupljanje novca, dijeljenje i za kraj dijagram koji pokazuje kako to ide u krug Empty Dobra ideja ned svi 08, 2011 3:01 pm

matija1995

matija1995
Voditelj
Voditelj

Nije loše, dapače interesantno. imam par pitanja ali sad trenutačno nemam vremena pa ću ti sutra postaviti pitanja ali trebaš razdraditi opciju 33 % za članove da se donira ( na što ? ) i zanima me tko će pratiti sve igrače da vidi kad su nove medalje i slično. to treba voditi jedna osoba koja će svaki dan pratiti koliko je tko napredovao i sl.
Evo ja sam za.
Ujedno sam izračunao da je za otvaranje q5 firme wep koja nam treba potrebno 100 dana stoga od danas krećemo sa ovim ciljem. Znači svaki dan 3 golda od donacija od države i od članova te od donatora iz HR.

majmun123456789

majmun123456789
Admin
Admin

pazit se nebi trebalo jer medalje se dobiju svaki mjesec mislim na samo HW i SS dok se lvl dize prema razvoju sve bi ja pratio svaki dan u word bi stavio tablicu gdje bi upisao igrace i pratio tko je digao lvl dobio neku medalju i tako

https://erepublik-cfa-hr.forumcroatian.com

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.