CFA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CFA forum

Dobrodosli na CFA forum.


You are not connected. Please login or register

ODLAZAK ČLANOVA C.F.A

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1ODLAZAK ČLANOVA C.F.A  Empty ODLAZAK ČLANOVA C.F.A uto svi 10, 2011 3:14 pm

matija1995

matija1995
Voditelj
Voditelj

Evo danas iz C.F.A. odlazi majmun123456789 zbog neslaganja sa odlukama ostalih članova C.F.A.
U skladu sa tim prepustio nam je vođenje foruma i pokazao kako treba voditi maxihellas.
Ujedno smo se dogovorili da ćemo riješiti pitanje novaca koje je kao član dao C.F.A.
Vraćamo mu : 2 golda koje je dao na org za potrebe nadogradnje firmi te 2 golda za MU.
Tako da se rastajemo bez ikakvih optužbi i međusobnih dugovanja.

Majmun123456789 želimo puno sreće i da nastavi dalje igrati erep.

2ODLAZAK ČLANOVA C.F.A  Empty Hvala uto svi 10, 2011 3:17 pm

majmun123456789

majmun123456789
Admin
Admin

Evo istina je da vas napustam hvala vam na svemu ako trebate pomoc uvijek mi se mozete javiti.Sretno u daljnjem nastavku igre.

https://erepublik-cfa-hr.forumcroatian.com

3ODLAZAK ČLANOVA C.F.A  Empty Riješeno dugovanje uto svi 10, 2011 3:33 pm

matija1995

matija1995
Voditelj
Voditelj

Evo temeljem dogovora danas je isplaćeno za majmun123456789 4 golda.
You have successfully donated 4 GOLD. This amount will appear shortly in the citizen account.
Uplatio sam sa orga.

4ODLAZAK ČLANOVA C.F.A  Empty Stanje na dan 10.05.2011. sri svi 18, 2011 3:07 pm

matija1995

matija1995
Voditelj
Voditelj

Majmun123456789 se nakon nekoliko dana ponovno pojavio na našem chat kanalu i tražio da ga primimo nazad i da će se javno ispričati Ivan505 i zxl_cro za spam i gluposti koje je radio. Prihvaćen je nejgov povratak uz uvjet da je 15 dana na probnom radu i da ne pravi nikakve probleme. Za sada je sve ok.

5ODLAZAK ČLANOVA C.F.A  Empty Danas je postrojbu napustio Filip Bajsic sri svi 18, 2011 3:11 pm

matija1995

matija1995
Voditelj
Voditelj

Iz njemu poznatih razloga danas je psotrojbu napustio Filip Bajsic. Nije mu se sviđala ideja da sa 250 snege nemože uću u MU jer još mora ojačati te je odmah tražio wep i food koje je dobio od mene 2q3 wep + 20 q3 food i naravno nije ispunio niti opciju donacije za MU a niti opciju stranke. Potom je rekao da neće raditi u glupavoj firmi za 1 kn i da on odlazi. Otišao je sa chat kanala ali je zadržao avatar te se zaposlio u privatnoj firmi i ne smatram ga više našim članom. Isto tako neće biti prihvaćen njegov zahtjev za MU.

6ODLAZAK ČLANOVA C.F.A  Empty Re: ODLAZAK ČLANOVA C.F.A sri svi 18, 2011 7:16 pm

zxl_cro

zxl_cro
Voditelj
Voditelj

MarioMilos se javio da je na godisnjem te da ce se javiti kad se vrati. Dotada nemozemo na njega racunati.evo i njegove poruke:
"narednih dana sam na godišnjem pa necu biti u mogućnosti raditi kao ni tražiti wep&food " ..dakle s nama je ali neko vrijeme nece biti aktivan.

7ODLAZAK ČLANOVA C.F.A  Empty izvješće 27.05.2011. godine pet svi 27, 2011 3:42 pm

matija1995

matija1995
Voditelj
Voditelj

EVO na koga više ne računam :
dROBI1990
"Ispada da sam se prodao zbog ovoga, al nije tako. Jednostavno neki nude više.
Paravojska C.C.B. nudi 6 Q5 oružja, 300 (500) well-a i bonus za treniranje, tako da ću do kraja tjedna vjerojatno prijeći kod njih.
Još jednom ponavljam da mi je žao što odlazim i nadam se da nikom nisam ostao dužan.
Mislim da sam paravosjci pomagao koliko sam mogao.
Želim vam da uspijete što je više moguće, ponajprije u regrutiranju novih članova i radu s vašim firmama.
Kao što znaš, imao sam problema sa chatom i mislim da ću to riješiti sutra ili prekosutra pa se još čujemo tamo. "

drugo, MARIO MILOŠ više nije naš član.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.