CFA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CFA forum

Dobrodosli na CFA forum.


You are not connected. Please login or register

MAtije nema :-D

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1MAtije nema :-D Empty MAtije nema :-D pon lip 27, 2011 6:45 am

cocobanana84

cocobanana84
Voditelj
Voditelj

Bok Tajchi, da bi mogli javit matiji bilo bi dobro ali zadnji dana ga nikako nema....ljudi ne dobivaju opremo 5 do 6 dana i to nije ok...ide sve u pm bez tebe :-D...lijepo godisnje jos tebi

2MAtije nema :-D Empty Primjetio si da me nema pon lip 27, 2011 3:46 pm

matija1995

matija1995
Voditelj
Voditelj

Drago mi je da se i Tajchi73 brine za C.F.A bez obzira na godišnji.
Cocobanana sad je 60 % članova dobilo sve zaostatke za wep i food.
Hvala na zapažanju da me nema Very Happy
Hvala tebi na donacijama golda koji stoji na računu i mogli smo ga upotrijebiti ali i u nasoj postrojbi ima zavidnih ljudi koji ne zele dati golde na moj racun jer to znaci da ja jacam a oni ne. Koje li glupe teorije.
Mogli smo sa ovim popustima sad imati svoju q4 food firmu ali su se budale pravile pametne i srale da sam sebi uzimao novce. Da su mi malo blize pogledao bih i u oci i utjerao zube u grlo.
Ako treba i imenovat ću ih jer oni neznaju reci oprosti i hvala nego stalno gunđaju i prigovaraju.
Oprosti sto ovako opsirno pisem ali mi je dopizdilo da ispravljam krive drine.

3MAtije nema :-D Empty Re: MAtije nema :-D pon lip 27, 2011 10:55 pm

Gost


Gost

matija
trebalo bi te biti sram napisati da je netko od nas budala, a kad si to već napisao molim te da i imenuješ te budale.

I prestani pisati da ti sve sam radiš jer očito je da se samo hvališ............da sve radiš ne bi bilo ovakvih zastoja u podjeli.


Mada sad se već i ja osjećam ko budala jer ne znam što više radim u cfa pod tvojim zapovjedništvom.

4MAtije nema :-D Empty amo civilizirano uto lip 28, 2011 5:17 am

cocobanana84

cocobanana84
Voditelj
Voditelj

ajd sad je dosta svadje...ajmo po pivu i sve je ok

5MAtije nema :-D Empty Re: MAtije nema :-D pet srp 01, 2011 4:30 pm

matija1995

matija1995
Voditelj
Voditelj

Tajchi73 evo tebi odgovaram da zadovoljiš svoje ukuse.
Smatram ljude koji gledaju samo sebe i grabe i vuku sebi i stalno prigovaraju doista glupim a da ne kazem težu riječ
Pri tome imam puno pravo reći što mislim i nazvati stvari svojim imenom.
Neću trpiti da me netko zove lažovom i da uzimam novce sebi a da ja njemu kažem sa smješkom nije istina. Svoje branim pa makar ako treba i zubima.
Ima ljudi u C.F.A. koji su bolji od mene i to im priznajem. Priznajem da radim sve kako bi C.F.A. bila jaka.
Pomažem, skrivam, dogovaram i ti još kažeš da sam bahat i bezobrazan.
Nemam namjere više s tobom ulaziti u rasprave jer zelim sve ovo ostaviti iza sebe.
Ne trpim provokatore a niti one koji gledaju kako da se wepom i foodom obogate. Očito si zaboravila da si prije mjesec dana dobijala 3q3 wep i 20 q3 food i tad si imala što za reći.
Danas primaš 10 q5 wep i 40 q5 food i govoris da su to privatne donacije.
I jos okreces ljude na nacin da govoris da je to netko drugi nabavio.
Za tvoju informaciju novce skupljamo i dalje i skupljat ćemo sve dok ne skupimo dovoljno za Q5 firmu, a ti sto nemas povjerenja u mene, to nije moj problem već tvoj. Očito sebe vidiš kao zapovjednika C.F.A. kad je sad sve posloženo i sređeno.
proizvodimo dnevno 60 q5 tenkova i 700 q5 hrane i još imamo donacije i nikome ništa ne fali opsim tebi.
Žao mi je što se ovako moram raspravljati s tobom ali ako ti se doista ne sviđa u C.F.A ja tu nemogu ništa. Traži si bolje, nikoga nisam isterao iz CFA pa neću ni tebe ali isto tako necu stalno slusati tvoja prigovaranja.
Poštujem te i vjerujem ti za razliku od tebe.
Uvijek za C.F.A. matija1995

6MAtije nema :-D Empty Re: MAtije nema :-D pet srp 01, 2011 10:04 pm

Gost


Gost

matija
1. sebe ne vidim kao zapovjednika i ti to jako dobro znaš. Ne vidim se niti kao dozapovjednik jer za razliku od tebe ja mogu reć da nešto ne znam raditi.
2. po običaju nisi odgovorio na pitanje koji su to članovi budale i kome bi zube natjerao u grlo
3. baš zbog takvih tvojih izjava koje su na nivou osnovnoškolaca smatram te bahatim i bezobraznim
4. imaš puno pravo reći što misliš no nemaš nikakvo pravo pritom vrijeđat ljude
5. što se tiče današnjih tj. dexovih donacija one su privatne jer ih je on dogovorio i jer ne stižu iz firmi u kojima mi radimo.......možeš dubiti na trepavicama no ja stav o tome neću promjeniti
6. i za kraj.............da mi se ne sviđa u cfa otišla bih, no ne mislim otići zato što mi se ti sa svojim stavom i ponašanjem ne sviđaš............na tvoju žalost morat ćeš me istjerat jer ja ne mislim odustati od toga da ti ili poližeš sve ružno što si rekao o članovima ili odstupiš s mjesta zapa.

7MAtije nema :-D Empty Re: MAtije nema :-D sub srp 02, 2011 8:54 am

Infidel72


Voditelj
Voditelj

Svadjate se bez veze to je jedino kaj cu reci VIVA LA C.F.A: cheers

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.